Szanowni Państwo,

składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za pomoc w organizacji spotkania dzieci z Mikołajem oraz za przygotowanie paczek mikołajowych. Dzięki Państwu był to niezwykły dzień dla nas wszystkich, a wzajemna współpraca zaowocowała radością i szczęściem naszych przedszkolaków.

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym, nauczycieli oraz personelu przedszkola, serdecznie dziękuję Prezydium Rady Rodziców reprezentujące wszystkich rodziców naszej społeczności przedszkola,  za wyrażenie pozytywnej opinii dotyczącej funkcjonowania przedszkola pod moim kierunkiem. Liczymy na dalszą tak aktywną i owocną współpracę w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Z poważaniem,
Nauczyciele oraz Personel

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..Rok szkolny 2020/2021

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

W imieniu całej społeczności przedszkola serdecznie dziękuję mamie Gai z gr. 3 za wydrukowanie plakatów, które posłużyły jako dekoracja z okazji Dnia Dziecka.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

W imieniu całej społeczności przedszkola serdecznie dziękuję rodzicom Kamilki z gr. 3 za podarowanie na rzecz naszych Milusińskich materiałów papierniczych.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy Prezydium Rady Rodziców  za zakup ozonatorów do naszego przedszkola, który ułatwi skuteczne likwidowanie bakterii i wirusów oraz dezynfekcję pomieszczeń. Ozonatory będą używane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w czasie nieobecności dzieci.

Z poważaniem,
wraz z Nauczycielami i Personelem