Co porabia grupa II ?

Skład grupy jest nieco inny niż przed  nastaniem pandemii koronawirusa, wszyscy jednak dobrze się znamy,  bo chodzimy do tego samego przedszkola. Koronawirus koronawirusem, sytuacja jest skomplikowana, a bawić się przecież trzeba. Należy zachować trochę więcej ostrożności  niż zwykle, częściej myć ręce i kontrolować samopoczucie, ale to nie przeszkadza w fajnej zabawie. Dużo bawimy się na powietrzu, nawet jeśli pogoda nie sprzyja. Wtedy wychodzimy na przedszkolny  taras w pobliżu naszej sali, można by powiedzieć – na nasz duży balkon. Chętnie rysujemy, tworzymy różne prace z papieru, słuchamy bajek, bawimy się klockami, a gdy zgłodniejemy, odwiedzamy naszą jadalnię.  Odwiedza nas też Pani Iwonka, instruktorka gimnastyki  korekcyjnej, i wtedy gimnastykujemy się, ćwiczymy i bawimy w ulubione zabawy ruchowe.  W tym tygodniu, bawiliśmy się w przedszkolnym ogrodzie.

A to my w czasie zabawy i nie tylko.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkie dzieci.

Joanna Rebes i Agata Adamska