Dzień Kobiet w grupie pierwszej

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W środę 8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet, zaczynając od wręczenia przez chłopców wszystkim dziewczynkom ślicznego tulipana.

Proszę nacisnąć czytaj więcej 🙂

Rozmawialiśmy o święcie, kto je obchodzi. Pamiętamy żeby być uprzejmym dla dziewczynek i kobiet na co dzień nie tylko z okazji ich święta. Rozwiązywaliśmy zagadki. Następnie dzieci miały za zadanie posegregować obrazki co pasuje do rycerza a co do królewny. Potem był konkurs dla dziewczynek, które miały za zadanie oddzielić guziki od kasztanów. Sprawdzaliśmy również zręczność dziewczynek i szybkość. Na koniec chłopcy wręczyli dziewczynką małą niespodziankę którą zrobili dla nich.

mgr Monika Chłapek – wychowawczyni gr. I

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!