Egzotyczne zwierzęta – grupa III

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Miniony tydzień w grupie III spędziliśmy na poznawaniu się z naszymi dalekimi przyjaciółmi jakimi są egzotyczne zwierzęta! 🐅🐘🦁
Poznawaliśmy ich nazwy oraz warunki zamieszkania, czytaliśmy dużo ciekawostek jak również wiele książek i wierszy na dany temat! Co więcej braliśmy udział w ćwiczeniach ruchowych, w których mieliśmy możliwość wcielenia się w różne zwierzęta. Nasza praca plastyczna pozwoliła nam wyrazić siebie, a przy okazji stworzyć piękne tło dla naszych przyjaciół 😊 Na zakończenie tygodnia każdy z nas stworzył z plasteliny przynajmniej jedno egzotyczne zwierzę!
To był świetny czas, w którym mogliśmy przyswoić nową wiedze, a przy tym mieć dobrą zabawę 📚
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji!
mgr Faustyna Byrdy
mgr Gabriela Domagała

 

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!