Jesteśmy Przedszkolakami! – Pasowanie 2020 r.

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa tradycja naszego przedszkola. Uroczystość odbyła się 17 grudnia.

Niestety z powodu panującej bardzo trudnej sytuacji czyli pandemii COVID-19, uroczystość odbyła się bez obecności gości. Maluszki stanęły jednak na wysokości zadania i były gotowe aby stać się prawdziwymi przedszkolakami. Z niecierpliwością czekały aby móc pokazać to, co przez całe dwa miesiące razem ze swoimi Paniami ćwiczyły na ten wielki dzień.

Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce przy akompaniamencie naszej Pani Ani – rytmiczki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka niezwykłą kredką przez Panią Dyrektor Joannę Wójcik i wypowiedzenie  słów: ,, Pasuję Cię na Przedszkolaka”. Od tej chwili  nasi Milusińscy stali się pełnoprawnymi Przedszkolakami.

Dla dzieci było to wielkie przeżycie, a dla Pani Dyrektor i Pani Kingi powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Na pamiątkę tego pięknego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, książeczkę oraz kolorową plakietkę.

Był to niezwykły  i pełen wrażeń dzień  dla dzieci. Cieszymy się, że do naszej społeczności przedszkola dołączyły tak dzielne i uśmiechnięte Maluchy.  Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień!

Joanna Wójcik i Kinga Paździerkiewicz

Wychowawczynie Maluszków