Marcowa pogoda – grupa III

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W minionym tygodniu grupa III omawiała marcową pogodę!

Początkiem tygodnia natomiast, obchodziliśmy spóźniony dzień kobiet.. Było dużo zabaw, ale również nauki dobrych manier i wzajemnego szacunku. Rozmawialiśmy o przedwiośniu i o pogodzie, która w marcu bywa bardzo zmienna.. Korzystaliśmy także ze słońca i uczestniczyliśmy w zabawach na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również tworzenia prac plastycznych, dotyczących pierwszych oznak nadciągającej wielkimi krokami wiosny! Co więcej na spacerach mogliśmy zaobserwować przebiśniegi, które są typowe dla przedwiośnia o czym dzieci już doskonale wiedzą 🙂

Zapraszamy do obejrzenia filmiku!

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!