馃尀Poczt贸wka z wakacji鉀憋笍

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Og艂oszenia, Wydarzenia

聽 聽 聽 聽 聽 聽Szanowni Pa艅stwo, Kochane Przedszkolaki!

Zach臋camy nasze obecne i przysz艂e Przedszkolaki do udzia艂u w przedszkolnej inicjatywie “Poczt贸wka z wakacji” 馃摤.

Aby wzi膮膰 udzia艂 w tej zabawie, wystarczy, 偶e wsp贸lnie z rodzicami wy艣lesz widok贸wk臋 ( pozdrowienia lub rysunek) do przedszkola z miejsca w kt贸rym sp臋dzasz wakacje. Z kartek we wrze艣niu stworzymy przedszkolny 艂a艅cuch wspomnie艅 . Oczywi艣cie, ciekawe pozdrowienia zostan膮 nagrodzone !馃弲Wystarczy wys艂a膰 kartk臋 z wakacji na adres przedszkola (gdziekolwiek uda Ci si臋 by膰 鈥 czy u babci i dziadka, czy w Londynie, czy mo偶e na Alasce lub na placu zabaw przed domem 鈥)

聽 Gor膮co zach臋camy do wsp贸lnej zabawy!

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽Z powa偶aniem,
聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽Joanna W贸jcik
聽Dyrektor Przedszkola z nauczycielkami

Trackback from your site.

Zostaw komentarzrada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    BIP

error: Content is protected !!