Witamy prawdziwą zimę – zabawy na śniegu dzieci z grupy II

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Hura! Jest! Nareszcie! – Od kilku lat opady śniegu były znikome, więc to wydarzenie wzbudziło sporą sensację wśród dzieci!  W końcu przedszkolaki doczekały się prawdziwego, obfitego śniegu, który sprawił im przeogromną radość.  Zabawa na śniegu była fantastyczna, o czym świadczą poniższe zdjęcia. Powstał pierwszy nasz bałwan, wprawdzie niewielki, ale z prawdziwym marchewkowym nosem i oczami z guzików. W pierwszy dzień prawdziwej zimy śnieg nie chciał się jeszcze dobrze lepić, ale kolejnego dnia bałwany nad Wisłą rosły, jak przysłowiowe “grzyby po deszczu”. Biegając, wytupywaliśmy na śniegu nasze ślady, ćwiczyliśmy rzuty śnieżkami do celu i ogarnęło nas wielkie, zimowe szaleństwo.

Barbara Gąsiorowska

 

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!