Archiwum 6 września 2024

Powitanie z Króliczkami!

Przed wakacjami byliśmy maluszkami, ale teraz już jesteśmy Króliczkami! Pierwszy tydzień króliczków upłynął na zabawach integracyjnych, konstrukcyjnych oraz muzycznych. Malowaliśmy, kolorowaliśmy oraz zaznajomiliśmy się z grupowymi zasadami oraz znaczkami. Mieliśmy wspaniałe spotkanie z Kubusiem Puchatkiem, który niezwykle miło przywitał nas w pierwszy dzień przedszkola! Codziennie korzystaliśmy z uroków ogrodu przedszkolnego, budowaliśmy zamki z piasku oraz wspólnie się bawiliśmy 🙂 To był bardzo udany tydzień!
Wychowawczynie gr. II- Katarzyna Kubik, Nicol Wicińska

Witajcie w przedszkolu Tygryski!

W pierwszym tygodniu Tygryski pożegnalny wakacje wspominając wakacyjne podróże. Rysowały po śladzie, kolorowały rysunki muszli i ryb z mórz i oceanów. Wspólnie ustaliliśmy nasz kodeks grupowy i wszyscy obiecali stosować się do zasad panujących w grupie. Tańczyliśmy w parach śpiewając piosenkę Życie Przedszkolaka. Odwiedził nas wierny przyjaciel przedszkola Kubuś Puchatek. Codziennie spędzaliśmy czas w ogrodzie przedszkolnym. Wszyscy to mówią: Przedszkole fajne jest!!!
           Wychowawczynie gr. III – Marta Kamińska, Alicja Wąś

Maleństw są już z nami!

Minął pierwszy tydzień września co znaczy, że od tygodnia są z nami Maleństwa. Dzielnie sobie radzą, prawie nie płaczą, lubią się razem bawić, pięknie jedzą. Korzystając z ładnej pogody, popołudnia spędzają w naszym przedszkolnym ogrodzie, poznając zasady korzystania z urządzeń i zabawek tam znajdujących się. Byliśmy na zjeżdżalni, w domku, wyposażeni w dużą łopatę i grabki bawiliśmy się w piasku. Bardzo lubimy zabawy integracyjne. Znamy już trzy. Z niecierpliwością czekamy na nowy tydzień, nowe zabawy i zajęcia.
Monika Chłapek – wychowawczyni gr. I

kreatywność, magię dzieciństwa, rozwinięcie skrzydeł.