Piątek  26.04.2024 r.
ŚNIADANIE Bułka grahamka (żyto, pszenica) z masłem, ser salami, pomidorki koktajlowe, herbata miętowa, suszona śliwka, woda.
  Owocowo-warzywne „co nieco” gruszka
OBIAD Zupa kalafiorowa z klopsikami  (pszenica, jaja) na wywarze warzywno-mięsnym (seler)

Makaron (pszenica, żyto) z  polewą jogurtowo– truskawkową, banan, kompot owocowy.

PODWIECZOREK Chleb wiejski (pszenica, żyto) z masłem, pasztet z królika, ogórek zielony, herbata z miodem i cytryną.

Woda mineralna niegazowana do picia dostępna jest dla dzieci przez cały dzień w salach.

Dla chętnych dzieci dodatkowo do wody cytryna i mięta.

Informację o składzie potraw dostępne u Intendenta. Zastrzegamy sobie drobne zmiany w jadłospisie. Na czerwono zaznaczono produkty zawierające alergeny lub powodujące reakcje alergiczne, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) n1169/2011.