Poniedziałek  27.05.2024 r.
ŚNIADANIE Chleb wiejski ( pszenica, żyto) z masłem, dżem wiśniowy, kasza manna (pszenica) na mleku 2% z cynamonem, mieszanka bakaliowa (orzechy).
  Owocowo-warzywne „co nieco” truskawki
OBIAD Zupa jarzynowa z kaszą jaglaną (pszenica) na wywarze warzywno-mięsnym (seler)  śmietana 12%

Filet z kurczaka w sosie musztardowo-śmietanowym, ryż basmati, kalarepa, kompot owocowy.

PODWIECZOREK Chleb krakowski (pszenica) z masłem, kiełbasa krakowska sucha, ogórek kiszony, herbata z cytryną.

Woda mineralna niegazowana do picia dostępna jest dla dzieci przez cały dzień w salach.

Dla chętnych dzieci dodatkowo do wody cytryna i mięta.

Informację o składzie potraw dostępne u Intendenta. Zastrzegamy sobie drobne zmiany w jadłospisie. Na czerwono zaznaczono produkty zawierające alergeny lub powodujące reakcje alergiczne, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) n1169/2011.

rada-dzielnicy i

error: Content is protected !!