Co dzisiaj będą jeść nasze Przedszkolaki?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu 😀

Що сьогодні будуть їсти наші дошкільнята?

Запрошуємо ознайомитися з нашим

Piątek  03.02.2023 r./    П’ятниця  03.02.2023 р

ŚNIADANIE/СНІДАК Bułka grahamka (pszenica, żyto) z masłem, pasta z szynki i jajka, pomidorki koktajlowe, herbata z miętą.

Рулет Грем (пшеничний, житній) з маслом, шинкою та яєчною пастою, помідорами черрі, чай з м’ятою.

Owocowo-warzywne „co nieco”  gruszka / «щось» груша
OBIAD/ОБІД Zupa koperkowa z zacierką (pszenica) na wywarze warzywno-mięsnym (seler) śmietana 12%

Pałki z kurczaka w sosie własnym, makaron pełnoziarnisty (pszenica, żyto), mizeria (śmietana 12%), kompot wiśniowy.

Суп-пюре з кропу (пшениця) на овочевому та м’ясному бульйоні (селера) вершки 12%

Курячі гомілки в підливі, цільнозернові макарони (пшеничні, житні), салат з огірків (вершки 12%), вишневий компот.

PODWIECZOREK/ЧАЙ Chleb krakowski (pszenica, żyto) z masłem, humus z ciecierzycy z czosnkiem, herbata malinowa.

Краківський хліб (пшеничний, житній) з маслом, нутовий хумус з часником, малиновий чай.

Woda mineralna niegazowana do picia dostępna jest dla dzieci przez cały dzień w salach. Dla chętnych dzieci dodatkowo do wody cytryna i mięta.

Informację o składzie potraw dostępne u Intendenta. Zastrzegamy sobie drobne zmiany w jadłospisie. Na czerwono zaznaczono produkty zawierające alergeny lub powodujące reakcje alergiczne, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011.

Негазована мінеральна вода доступна дітям протягом усього дня в номерах. Для охочих дітей, крім води, лимон і м’ята.

Інформацію про інгредієнти страв можна отримати у Уповноваженого. Ми залишаємо за собою право вносити незначні зміни в меню. Продукти, що містять алергени або викликають алергічні реакції, позначені червоним кольором, відповідно до Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1169/2011.

rada-dzielnicy i

error: Content is protected !!