Wrześniowy tydzień Króliczków

To był naprawdę wyjątkowy tydzień dla grupy Króliczków. Każdego dnia skupialiśmy się na doskonaleniu znajomości kodeksu grupowego, co pomogło nam lepiej rozumieć zasady współpracy i wzajemnego szacunku. Rozmawialiśmy o znaczeniu używania zwrotów grzecznościowych i staraliśmy się je stosować w codziennych sytuacjach, co przyczyniło się do miłej atmosfery w grupie. W czwartek mieliśmy niezwykle interesujące zajęcia logopedyczne z Panią Asią, które pomogły nam poprawić wymowę i rozwijać umiejętności komunikacyjne. We wtorek odwiedziła nas Pani Ola, przedszkolna psycholożka, która wspierała nas w pracy grupowej. Wykonaliśmy wspólnie piękną pracę plastyczną, która przedstawiała wszystkich członków naszej grupy jako króliczki.W środę, korzystając z pięknej pogody, wybraliśmy się na długi spacer, ciesząc się świeżym powietrzem i przyrodą. Cały tydzień obfitował w śpiew, taniec i zabawę, dzięki czemu każdy dzień był pełen radości i uśmiechów.
       Wychowawczynie gr. II – Nicol Wicińska, Katarzyna Kubik

kreatywność, magię dzieciństwa, rozwinięcie skrzydeł.