Co nowego u Maleństw?

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Maleństwa przez ostatnie dni lutego podróżowały rakietą po przestrzeni kosmicznej, aby poznać tam tajemnice wszechświata. Podczas wspólnych zabaw dzieci obejrzały i poznały planety Układu Słonecznego, poznały ich nazwy i porównywały ze sobą, co pozwoliło im lepiej zrozumieć miejsce Ziemi w układzie i jej wyjątkowość. Dowiedziały się także o znaczeniu Słońca dla ludzi, zwierząt i roślin. Dzieci również wykazywały się umiejętnością plastyczną i ruchową. Odwiedzili nas również mieszkańcy Kosmosu… UFOLUDKI! Z pomocą naszych nowych przyjaciół i ich niezwykłym możliwościom, każdy z naszych Milusińskich miał okazję na chwilę stać się najprawdziwszym… Ufoludkiem 😊

Zapraszam do obejrzenia najnowszych kosmicznych przygód Maleństw 😍

 Joanna Wójcik

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!