Co słychać u dzieci z grupy II

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W drugim tygodniu stycznia naszym tematem tygodniowym była – zima i zwierzęta. Dowiedzieliśmy się jak możemy pomóc zimą zwierzętom leśnym,  co to jest paśnik i gdzie się znajduje i już wiemy, które zwierzęta lubią trawy (sarenki), żołędzie (jelenie), kasztany (dziki), orzechy (wiewiórki), marchewki ( zające). Dowiedzieliśmy się również, jak możemy pomóc ptakom w zimie, rysowaliśmy ptaka po śladzie, później go kolorując, wycięliśmy z papieru karmnik, do którego włożyliśmy nasze ptaszki, teraz wiszą w szatni. Wykonywaliśmy też różne ćwiczenia grafomotoryczne. Budowaliśmy z klocków różne ciekawe budowle. Ale najbardziej cieszyliśmy się ze śniegu, który wreszcie spadł …

Monika Chłapek

 

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!