Maleństwa i Kicia Kocia w Kubusiowym Przedszkolu :)

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Maleństwa zrealizowały pierwsze zadanie w ramach projektu ogólnopolskiego „Z Kicią Kocią Maluchy zmieniają się  w Zuchy”, którego jestem koordynatorką 🙂 Celem projektu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych przedszkolaków.

Proszę nacisnąć “czytaj więcej”  🙂

Podczas pierwszego zadania Maluszki wyruszyły wspólnie na spacer z Kicią Kocią po Kubusiowym Przedszkolu. Odwiedziły gabinet Pani Dyrektor, Pani Sekretarki i Pani Intendentki. Miały też okazję oglądać przedszkolną kuchnię oraz zobaczyć przygotowywany dla nich deser na podwieczorek. Zobaczyły też inne sale starszych przedszkolaków.

Po długim i bardzo interesującym spacerze najmłodsi nasi Przedszkolacy z Kicią Kocią zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie 🙂 Z pierwszym zadaniem Maleństwa poradziły sobie świetnie!

Przed nami następne zadania…

Joanna Wójcik
Dyrektor Przedszkola

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!