Mieszkańcy łąki oraz wizyta w teatrze- Grupa IV

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Ubiegły tydzień minął w mgnieniu oka… a to wszystko za sprawą wielu aktywności w jakich Sówki uczestniczyły. W tym tygodniu rozmawialiśmy na temat mieszkańców łąki, poszerzaliśmy swoją wiedzę na temat cyklu rozwoju motyla, żaby oraz pszczoły. Wykonywaliśmy pracę plastyczną przedstawiającą pszczółkę oraz malowaliśmy łąkowe pejzaże, które były częścią zadania związanego z realizacją projektu edukacyjnego “Z kulturą mi do twarzy”. 

W tym tygodniu uczestniczyliśmy w zajęciach rytmicznych, byliśmy w SCKM na wspaniałych zajęciach ogólnorozwojowych oraz występowaliśmy na dniach otwartych w naszym Kubusiowym przedszkolu. Świętowaliśmy urodziny Bronka, dla którego wykonaliśmy laurki oraz odśpiewaliśmy “Sto Lat”! 
Tydzień zakończyliśmy długo wyczekiwanym wyjściem do Teatru Groteska. Mieliśmy przyjemność zobaczyć spektakl pt. “Tańcowały dwa Michały”. Podczas pobytu w teatrze mieliśmy okazję zapoznać się z inscenizacjami wierszy co było bardzo ciekawym doświadczeniem. Cały spektakl wywołał wiele pozytywnych emocji oraz uśmiechów na twarzach sówek! 
To był bardzo udany tydzień! 
Wychowawczynie gr. IV – Nikola Wicińska, Katarzyna Kubik

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!