Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!

Co to był za dzień! W piątek 20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu dzień przedszkolaka! Wszyscy nasi milusińscy mieli okazję wziąć udział w zabawach z okazji tego wyjątkowego dnia! Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z wyzwaniami jakie na nich czekały – przy okazji świetnie się bawiąc jak i rozwijając motorykę dużą i koordynację ruchową. Nie zabrakło również zabaw do piosenek m.in. do chocolate oraz do chu chu ua. Na koniec wysłuchaliśmy również hymnu przedszkolaka.

Proszę nacisnąć czytaj więcej..

Wszyscy świetnie się bawili a w nagrodę za wspaniałe wykonywanie zadań każdy otrzymał medal i dyplom przedszkolaka! Cała społeczność przedszkola wszystkim naszym milusińskim gratuluje i pragnie złożyć życzenia – dużo uśmiechu na każdy dzień i chęci do odkrywania coraz to nowszych przygód. Wszystkiego najlepszego nasze wyjątkowe przedszkolaki!
Monika Chłapek- wychowawca grupy I i Gabriela Szary – nauczyciel współorganizujący kształcenie

kreatywność, magię dzieciństwa, rozwinięcie skrzydeł.