Trzeci tydzień maja w grupie III

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W ostatnim tygodniu maja, odpowiadaliśmy sobie między innymi na pytanie Gdzie leży Polska?

Uczyliśmy się rozpoznawać charakterystyczne miejsca znajdujące się w Polsce. Rozmawialiśmy na temat kształtu naszego Państwa oraz jakie są największe miasta, gdzie leżą i jaki jest ich znak rozpoznawczy. Mówiliśmy o stolicy naszego kraju, czyli o Warszawie.

Poznaliśmy najciekawsze miejsca, które się w niej znajdują oraz słuchaliśmy legendy o Warszawskiej Syrence. Oglądaliśmy herby wybranych polskich miast jak również poznaliśmy sąsiadów naszego pięknego kraju. Byliśmy dwukrotnie w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży, w którym mieliśmy możliwość odbycia zajęć ceramicznych jak również zajęć ogólnorozwojowych. Ćwiczyliśmy tam naszą motorykę dużą jak i małą, ale najważniejsze że świetnie się wspólnie bawiliśmy! To był wspaniały tydzień, którego skrót znajduje się w filmiku umieszczonym poniżej.

Miłego oglądania 🙂

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!