Tygryski na wycieczce w ZOO馃惇馃馃悩馃

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W 艣rod臋 Tygryski zwiedza艂y krakowski ogr贸d zoologiczny. Przedszkolaki zobaczy艂y zwierz臋ta z r贸偶nych kontynent贸w. To wyj艣cie by艂o pe艂ne ciekawych wra偶e艅. Na pocz膮tku przywita艂y nas s艂onie i pawie dumnie prezentuj膮ce swoje ogony. Trafili艣my na karmienie pingwin贸w, a najwi臋ksz膮 atrakcj膮 by艂o wyczekiwanie na ich skoki do wody. Widzieli艣my lwa i s艂yszeli艣my jego ryczenie.

Prosz臋 nacisn膮膰 czytaj wi臋cej…

Szukali艣my tygrysa i pantery odpoczywaj膮cych po 艣niadaniu. Wiele rado艣ci sprawi艂a tak偶e wizyta w mini zoo, a w nim kr贸liki, kozy, kucyki i lamy, kt贸re ch臋tnie pozowa艂y nam do zdj臋膰. Mijali艣my ma艂py, flamingi, 偶yrafy, zebry i wiele innych zwierz膮t. Na koniec odwiedzili艣my egzotarium, a w nim w臋偶e, jaszczurki, 偶aby i podwodny 艣wiat. Zm臋czeni, ale bardzo zadowoleni wr贸cili艣my do przedszkola na pyszny obiad, kt贸ry po tak intensywnym dniu smakowa艂 jeszcze lepiej.聽
Wychowawczynie grupy III – Dorota Trybu艂a, Joanna Rebes聽

Trackback from your site.

Zostaw komentarzrada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    BIP

error: Content is protected !!