W podróży dookoła świata – Sówki

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Pogoda w tym tygodniu nam bardzo sprzyjała! W przedszkolnym ogrodzie rozwijaliśmy naszą sprawność poprzez różne gry oraz zabawy. Uczestniczyliśmy w zajęciach ogólnorozwojowych w SCKM u Pani Marzenki, która zorganizowała ciekawe zabawy oddziałujące na rozwój naszej sprawności ruchowej.

Tydzień zakończyliśmy podróżą dookoła świata, podczas której zwiedzaliśmy słynne budowle oraz zabytki wzbogacając tym samym naszą wiedzę o świecie. Budowaliśmy piramidy, wieżę Eiffla, udawaliśmy Statuę Wolności. Nie zapomnieliśmy także o podróżnych walizkach! – przyozdobiliśmy je naklejkami związanymi z krajami, o których rozmawialiśmy 🙂
Wychowawczynie gr IV – Katarzyna Kubik, Nikola Wicińska

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!