Wycieczka do ZOO馃惇馃馃悩馃- Kr贸liczki

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W 艣rod臋 12 czerwca odby艂a si臋 wycieczka do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Celem wycieczki by艂o zapoznanie dzieci z wygl膮dem i warunkami 偶ycia zwierz膮t mieszkaj膮cych w ZOO oraz wzbogacenie wiadomo艣ci na temat 偶ycia聽zwierz膮t.聽

Zaraz po wej艣ciu do ZOO przywita艂 nas paw rozk艂adaj膮c sw贸j pi臋kny聽ogon. Ogl膮dali艣my聽pokaz karmienia pingwin贸w. Podziwiali艣my 偶yrafy, s艂onie, lwa, tygrysa, flamingi i ma艂py. W Mini Zoo dzieci karmi艂y marchewk膮 lamy, kozy i alpaki. To by艂a wycieczka pe艂na niezapomnianych wra偶e艅!聽
聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽Wychowawczynie gr. II – Marta Kami艅ska, Alicja W膮艣

Trackback from your site.

Zostaw komentarzrada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    BIP

error: Content is protected !!