Archiwum 23 maja 2024

“Będę przedszkolakiem˝-czyli dni otwarte w Kubusiowym Przedszkolu

W czwartki 16 i 23 maja br.  w Kubusiowym Przedszkolu odbyły się Dni Otwarte. Do przedszkola  przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Podczas spotkania Pani Dyrektor Joanna Wójcik przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie przedszkola, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, plastycznych przygotowanych przez nasze Panie nauczycielki – Panią Martę Falińską, Panią Martę Kamińską i Panią Dorotę Trybus. Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie słodka niespodzianka- ciasteczka upieczone przez nasze Panie kucharki.  Rodzicom  dziękujemy za zaufanie i wybór naszego przedszkola :).  Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.

Do zobaczenia już w sierpniu na kolejnych dniach otwartych w naszym niezwykłym Kubusiowym Przedszkolu!

Joanna Wójcik
                                                                        wraz z całą społecznością przedszkola

kreatywność, magię dzieciństwa, rozwinięcie skrzydeł.