Archiwum 11 maja 2024

Mieszkańcy łąki- Grupa II “Króliczki”

W mijającym tygodniu Króliczki dowiadywały się co w trawie piszczy, czyli poznawały mieszkańców łąki. Wiedzą  już , które owady są pożyteczne i dlaczego trzeba je chronić. Codziennie ładowaliśmy energię, zjadając z apetytem pyszne obiadki przygotowywane przez panie kucharki. A następnie dawaliśmy upust tej energii podczas zabaw w ogrodzie przedszkolnym.
Nauczycielki gr II- Alicja Wąś, Marta Kamińska

W podróży dookoła świata – Sówki

Pogoda w tym tygodniu nam bardzo sprzyjała! W przedszkolnym ogrodzie rozwijaliśmy naszą sprawność poprzez różne gry oraz zabawy. Uczestniczyliśmy w zajęciach ogólnorozwojowych w SCKM u Pani Marzenki, która zorganizowała ciekawe zabawy oddziałujące na rozwój naszej sprawności ruchowej.

Tygryski na majowej łące

Wiosna rozgościła się już na dobre, więc Tygryski poznawały sekrety majowej łąki. Oglądaliśmy tematyczne obrazki i poznawaliśmy wybrane owady. Przedszkolaki wykonywały prace plastyczne różnymi metodami rozwijając swoją wyobraźnię. Byliśmy również na zajęciach w Domu Kultury oraz w Tauron Arenie. Spędzaliśmy też dużo czasu na zabawach ruchowych w ogrodzie przedszkolnym.
Dorota Trybuła – wychowawczyni grupy III