Archiwum 24 maja 2024

Maleństwa wiedzą co trzeba robić, aby być zdrowym!

Dla dzieci dbanie o codzienną higienę to czasami wyjątkowo nieprzyjemny obowiązek. O tym, jak ważne jest mycie, jedzenie zdrowych posiłków i codzienny ruch przekonali się nasi najmłodsi Milusińscy podczas spektaklu pt. „W zdrowym skrzacie zdrowy duch”. Dzisiaj tj. 24 maja br. aktorzy Teatru Kameleon, przedstawili dla naszych przedszkolaków bajkę, o tym jak ważne jest dbanie o zdrowie. Aktorzy Teatru zaprosili najmłodszych do interaktywnej zabawy, w trakcie której dzieci dowiedziały się, jak dbać o zdrowie. Podczas spektaklu nie zabrakło śmiechu i wesołych sytuacji. Cieszymy się, że nasze Przedszkolaki tak świetnie znają zasady zdrowego trybu życia!

Joanna Wójcik -nauczyciel gr.1

Przygotowania do Dnia Mamy i Taty w “Tygryskach”

Ten tydzień mijał Tygryskom na przygotowaniach do bardzo ważnych wydarzeń, jakimi są Dzień Mamy i Dzień Taty. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wykonywały prace plastyczne, śpiewały piosenki, uczyły się wierszy. Dzieci chętnie opowiadały o swoich rodzicach. Byliśmy też na zajęciach “Dziecięca Akademia Przedszkolaka” oraz na zajęciach sportowych w Tauron Arenie. Korzystaliśmy ze słonecznej pogody wychodząc na plac zabaw. W piątek dzieci oglądały bardzo ciekawy teatrzyk pt. “O zdrowiu”, podczas którego przedszkolaki aktywnie odpowiadały udzielając rad Milusi jak być zdrowym.
Dorota Trybuła -wychowawczyni gr.3

kreatywność, magię dzieciństwa, rozwinięcie skrzydeł.