Archiwum 28 marca 2023

„Zaświeć na niebiesko”

Szanowni Państwo,

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

W naszym Przedszkolu dzień ten obchodzić będziemy 3 kwietnia.

Obchody Dnia mają na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu. Symbolem solidarności z osobami autystycznymi jest kolor niebieski, stąd pomysł globalnej akcji. Nasza cała społeczność przedszkola zachęca do włączenia się do tej niezwykle szlachetnej akcji.

Z poważaniem,
Joanna Wójcik

Projekt “Kraków Wspólnie”

Kubusiowe Przedszkole bierze udział w projekcie po patronatem Fundacji Internationaler Bund Polska we współpracy z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) oraz Wydziałem Edukacji UMK.

W  ramach pomysłu nasze Przedszkolaki z Ukrainy otrzymały plecaki z wyposażeniem w materiały plastyczno-piśmiennicze, a wszystkie grupy przedszkolne zostały doposażone w materiały papiernicze, edukacyjne oraz zestawy rekreacyjne.  Otrzymane zestawy wzbogacą zajęcia oraz pozwolą naszym Milusińskim uczestniczyć w ciekawych, kreatywnych zabawach, grach, zajęciach plastycznych.

Pamiętajmy, że razem możemy więcej! #KrakówWspólnie

Dziękujemy…

Joanna Wójcik
 wraz z całą społecznością przedszkola.