Archiwum 27 marca 2023

Maleństwa w krainie muzyki

Dodatkowe zajęcia umuzykalniające w Kubusiowym Przedszkolu dla wszystkich Przedszkolaków prowadzi od kilku lat niezastąpiona Pani mgr Anna Rusiniak, wysoko wykwalifikowana nauczycielka muzyki. Nasze Maleństwa chętnie uczestniczą i bawią się przy akompaniamencie pianina, uczą się ciekawych piosenek i tańców. Zajęcia te dają szansę naszym Milusińskim odkryć swój talent oraz rozwijać umiejętności muzyczne. Udział w zajęciach stwarza warunki do samodzielnego podejmowania działalności twórczej, pozwala świetnie się bawić, rozwija wyobraźnię oraz radość.

Joanna Wójcik

Nareszcie WIOSNA! grupa IV

Nareszcie Wiosna!
Kolejna pora roku, która jest zielona, pachnąca i pełna słońca!
Pierwsze dni astronomicznej Wiosny umożliwiły nam utrwalenie i poznanie pierwszych, pojawiających się po mroźnej Zimie – kolorowych kwiatów.

W tym dniu wyruszyliśmy na wiosenny spacer nad Wisłę obserwując zmieniającą się przyrodę i żegnając Zimę!
21 marca jest dniem nadzwyczajnym – ponieważ w tym dniu okazujemy wsparcie i akceptację osobom  z Zespołem Downa –  poprzez założenie w tym dniu symbolicznych skarpetek nie do pary!
Prace plastyczne, nauka litery, zabawy matematyczne to codzienność w naszej grupie,

która pomaga nam kształcić zdobyte już umiejętności, zdobyć nową wiedzę – po to aby jak najlepiej przygotować nas do szkoły 🙂
Miniony tydzień był naprawdę wyjątkowy, używaliśmy nowych przyborów plastycznych oraz graliśmy w nowe gry, które otrzymaliśmy od organizacji UNICEF – za co serdecznie dziękujemy!
Końcówka tygodnia obfitowała w odśpiewane STO LAT i złożenie życzeń – kierowane do naszego kolegi, Feliksa 🙂