Co ciekawego słychać w grupie Maleństw

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W drugim tygodniu maja rozmawialiśmy o naszej ojczyźnie. Oglądaliśmy mapę naszego kraju dzięki czemu wiemy, gdzie leżą góry, gdzie jest morze, i że miasto Gdańsk jest nad morzem. Wiemy jak wygląda godło Polski, jaką mamy flagę i co to jest hymn Polski i jak należy się zachowywać gdy go śpiewamy.

Również w tym tygodniu  nasz kolega z grupy Staś miał urodziny, przyniósł dla wszystkich dzieci czapeczki i każdego z nas częstował czekoladką. A my zaśpiewaliśmy mu sto lat oraz złożyliśmy mu życzenia. Z niecierpliwością czekamy na następne tygodnie bo zapowiadają się już bardzo ciekawie.

Monika Chłapek, Marta Falińska – wychowawczynie gr I

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!