Króliczki – Przyjaciele przyrody

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób powinniśmy segregować śmieci i jakie kolory mają pojemniki do ich segregacji. Króliczki wiedzą już co służy przyrodzie i jak należy o nią dbać. Dzieci siały i sadziły rośliny w kąciku przyrody, obiecały codziennie je pielęgnować i o nie dbać. Zrobiliśmy pracę plastyczną drzewko wyklejane bibułą.

 

Proszę nacisnąć czytaj więcej….

Podczas spotkania z panią Policjantką przedszkolaki dowiedziały się jak należy zachować bezpieczeństwo podczas spotkania z nieznajomymi oraz jak telefonicznie wezwać pomoc dzwoniąc pod numer alarmowy. Dzieci odbijały ślady palców dłoni na pamiątkę spotkania z Policją w przedszkolu.  W czwartek jak zawsze byliśmy na zajęciach ogólnorozwojowych w SCKM.
Wychowawczynie gr. II – Marta Kamińska, Alicja Wąś

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!