Małopolski Konkurs Plastyczny – „Prawa dziecka oczami dziecka. Mam prawo do wypoczynku”

W czwartek 9 maja 2024r. w Miejskiej Bibliotece Filia nr 20 w Krakowie zostały wręczone nagrody dla wyróżnionych dzieci w Konkursie Plastycznym – „Prawa dziecka oczami dziecka. Mam prawo do wypoczynku” Organizatorem konkursu był Krakowski Oddział PK OMEP – Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego, współorganizatorem była Biblioteka Kraków Filia nr 12. Wiktoria oraz Feliks z grupy I, otrzymali wyróżnienia za prace plastyczne w kategorii dzieci 3 i 4 – letnich.

Celami konkursu było: propagowanie praw dziecka, integrowanie środowiska edukacji i wychowania małego dziecka oraz rozwijanie ekspresji twórczej i wrażliwości artystycznej.

Marta Falińska – wychowawczyni grupy I

Gratulujemy Feliksowi i Wiktorii  wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów! Pani Marcie gratuluję sukcesu swoich wychowanków oraz dziękuję za koordynację w przygotowaniu dzieci do konkursu!
 Z poważaniem,
 Joanna Wójcik