O ekologii słów kilka- Grupa IV

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

To był tydzień pełen wrażeń. W poniedziałek byliśmy na wycieczce, natomiast w czwartek odwiedziła nas Pani Policjantka, która przypomniała nam zasady bezpiecznego zachowanie w różnych sytuacjach. Przypomnieliśmy sobie  jak i kiedy wykonywać pozycję żółwia oraz telefony alarmowe. Ponadto zobaczyliśmy jak wygląda strój policjanta, wyposażenie oraz mogliśmy “zbadać” własne odciski palców.

Przez cały tydzień rozmawialiśmy o recyklingu. W związku z tym rozpoczęliśmy działania związane z realizacją projektu edukacyjnego MPO “Mistrzowie recyklingu”. Podjęliśmy się próby stworzenia arkusza papieru czerpanego, co było nie lada wyzwaniem, ale także sensoryczną zabawą. Tydzień zakończyliśmy recyklingowym lotem w kosmos, przekształcając niepotrzebne plastikowe butelki oraz rolki po papierze w niepowtarzalne rakiety kosmiczne.
Wychowawczynie gr. IV – Nikola Wicińska, Katarzyna Kubik

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!