Czarodziejski tydzień w grupie pierwszej…

Ostatni tydzień listopada był dla nas czasem czarodziejskim!

W środę obchodziliśmy Dzień Czarów i Magii, a do przedszkola w tym wyjątkowym dniu zamiast dzieci pojawiło się wielu magików i
wróżek. Oj! ile to było śmiechu i fantastycznej zabawy! Czas umilił nam występ Pana Magicznego, który zamienił jedną z naszych sal w niezwykłe czarodziejskie miejsce. W sali również trochę sobie powróżyliśmy: dowiadywaliśmy się jak  będzie miał na imię nasz najlepszy kolega lub koleżanka; wróżyliśmy z gwiazd; rzucaliśmy monetą do wody aby spełniło się nasze marzenie, sprawdzaliśmy co nas czeka, podnosząc kubeczek i odczytując wróżbę, która pod nim była ukryta. Pod koniec zajęć zrobiliśmy zdjęcie sobie w andrzejkowej foto budce!

W piątek również mieliśmy wyjątkowego gościa! Odwiedził nas Górnik!

Dowiedzieliśmy się dużo ciekawostek na temat kopalni, węgla, pracy górnika, stroju i innych ciekawostek! To było bardzo ekscytujące i ciekawe spotkanie! Dziękując za miłe odwiedziny podarowaliśmy upominek dla naszego wyjątkowego gościa, który wręczyliśmy pod koniec spotkania robiąc sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

… jesteśmy pewni, że następny tydzień również będzie tak niezwykły !

mgr Monika Chłapek – wychowawczyni gr. I