Wdrożenie Standardów Ochrony Małoletnich grupie I, II oraz IV

W ostatnich tygodniach we wszystkich grupach przedszkolnych przedszkolaki uczestniczyły w bardzo ważnym przedsięwzięciu – wdrożeniu Standardów Ochrony Małoletnich. Podczas zajęć podkreślone zostały istotne kwestie dotyczące bezpieczeństwa, szanowania granic, tolerancji wobec innych, przeciwstawianiu się i zapobieganiu wszelkim formom przemocy. Każdy przedszkolak został zapoznany z deklaracjami Kubusiowego Przedszkola, z których wynika nadrzędny cel, czyli zapewnienie bezpieczeństwa każdemu dziecku!
W każdej sali zawisły również plakaty, które są swego rodzaju codziennym przypomnieniem o tej bardzo ważnej sprawie!
Nauczycielki gr I, II oraz IV
Serdecznie dziękuję Pani Nikoli – wychowawczyni gr. 4 za przygotowanie prezentacji oraz plakatów dla dzieci i ich rodziców oraz nauczycieli dotyczących treści Standarów Ochrony Małoletnich.
Bezpieczeństwo Naszych Przedszkolaków to nasz wspólny PRIORYTET!
 Joanna Wójcik