“Domowe Przedszkole” – Fotorelacja z dni 6 do 20 maja 2020 roku

Autorstwa dyrektor dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

Szanowni Państwo, Kochane Przedszkolaki

Szybko mijają majowe dni i powoli dobiega końca również czas naszej zdalnej pracy.

To już ostatnie tygodnie wspólnej aktywności w  formie wyłącznie na odległość.

Jakie były? Co się wydarzyło w tych dniach?

Otóż, wiemy z Państwa relacji, że materiały jakie były przekazywane dla dzieci – zadania, ćwiczenia, propozycje prac plastycznych, zabaw badawczych, matematycznych i wiele innych – były chętnie wykorzystywane. Także linki do filmów edukacyjnych, audiobooków, piosenek podobały się wielu dzieciom. Dołączone zdjęcia ukazują, jak wiele pracy, czasu, uwagi zostało włożone w to, aby zachować ciągłość edukacji przedszkolnej podczas pobytu dzieci w domach.

6 maj był dniem, w którym obchodziliśmy Święto Flagi i część zdjęć obrazuje działalność dzieci związaną z tym wydarzeniem. Następne dotyczą niezwykle bogatego – sami zobaczycie –  tematu wiosennej przyrody. Powstało tu wiele prac w najróżniejszych możliwych technikach, a niektórzy prowadzili także obserwacje na żywo! I jeszcze jedno zagadnienie, chyba najważniejsze bo związane z rodziną i nadchodzącym Dniem Mamy, a na ten dzień przydadzą się wszystkie kwiaty z majowej łąki.

Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność z nami przez cały czas zamknięcia przedszkola.

Dziękujemy za wiadomości, zdjęcia, pozdrowienia ?

Z niektórymi z Was już od jutra się zobaczymy!

Wszystkich serdecznie pozdrawiamy ?

Agata Adamska,  Joanna Rebes

              wraz z wszystkimi nauczycielami

 

Grupa III i IV

Grupa I i II

 

 

Trackback from your site.

Zostaw komentarz

 rada-dzielnicy i

Nasi Partnerzy

    

    

 BIP

error: Content is protected !!