Dzieci z grupy I na zajęciach z ceramiki

Autorstwa Monika Chlapek dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W piątek 12 maja dzieci z grupy I po raz czwarty w tym roku szkolnym były w SCKM na zajęciach z ceramiki. Tym razem wykonaliśmy miseczkę w kształcie ryby.

Proszę nacisnąć czytaj więcej

Prace zaczęliśmy od przygotowania gliny poprzez bici pięścią. Następnie wałkowaliśmy glinę, wycinaliśmy kształt ryby, potem robiliśmy kulki, wężyki, a na koniec ozdabialiśmy rybkę. Były to nasze ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia, mamy nadzieje, że  w następnej grupie też będziemy chodzić na te zajęcia bo bardzo nam się podobają i bardzo je lubimy. Po wyjściu z Domu Kultury wracaliśmy do przedszkola spacerkiem alejkami nadwiślańskimi, podziwiając piękno przyrody w maju.

mgr Monika Chłapek – wychowawczyni gr I