Autorstwa Joanna Rebes dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

31 maja zaraz po śniadaniu zebraliśmy się wszyscy na tarasie, by wspólnie świętować Dzień Dziecka.

Na początku naszej imprezy Pani Dyrektor powitała wszystkie dzieci, składając maluchom, średniakom i starszakom życzenia i zapraszając do wspólnej  zabawy.

A w ogrodzie już czekało na dzieci wiele atrakcji. Był zamek Dmuchaniec – Skakaniec, basen z kulkami.  Można było malować farbami na folii rozpiętej między drzewami. Powstawały piękne obrazy inspirowane wyobraźnią i dziecięcą fantazją. Był kącik zabaw sportowych i podwórkowych, w którym można było stracić trochę energii i spróbować swoich sił w grze w gumę i w klasy. Amatorzy wędkowania mogli łowić rybki. Kto miał bystre oczka rzucał do celu  piłeczką lub strzałką.  Artyści tworzyli kolorową kredą barwne dzieła na tarasie. W specjalnie przygotowanym kąciku powstawały barwne malunki na buziach naszych milusińskich. Chętne dzieci pozowały do zdjęć w przygotowanej na tę okazję fotobudce.  Na spragnionych i głodnych w kąciku Smakosza czekała pyszna owocowa przekąska i ulubiona odżywcza lemoniada.

W tym dniu nasz ogród zmienił się nie do poznania – za sprawą dekoracji mienił się kolorami, rozbrzmiewał muzyką i gwarem wesoło bawiących się dzieci. To był wyjątkowy dzień, nawet pogoda nam dopisała, a z nią ostatnio bywa różnie.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za zorganizowanie tak wspaniałej niespodzianki.

A TAK BAWIŁY SIĘ  DZIECI

Z GRUPY I