👸Dzień kobiet w grupie Maleństw🌷

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Dzień kobiet w najmłodszej grupie przedszkolnej, minął w bardzo miłej atmosferze. Chłopcy przybyli w odświętnych strojach, dziewczynki w pięknych sukienkach. Podczas zajęć dzieci poznały różne zawody swoich mam.  W tym szczególnym dniu męska część Maleństw przygotowała dla dziewczynek własnoręcznie wykonane korony. Każda dziewczynka mogła stać się Księżniczką i usiąść na królewskim tronie.   Na dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień.
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia kwiaty i promienny uśmiech. Podziękowania kierujemy również w stronę Prezydium Rady Rodziców za życzenia i kwiaty oraz przygotowanie dla dzieci cukierków.

Joanna Wójcik