EKOLUDEK- rodzinny konkurs mody ekologicznej

W dniu 14 stycznia br. podczas Karnawałowego Balu Małego Ekologa odbył się konkurs Mody Ekologicznej zorganizowany przez Panią Dyrektor. Przedsięwzięcie było okazją do pokazania, że z surowców wtórnych można zaprojektować  niepowtarzalne karnawałowe ekologiczne stroje.

Zaskakujące kreacje z tzw. odpadów, zaprojektowane i wykonane zostały przez WSPANIAŁYCH rodziców dzieci, którzy wykazali się ogromną pomysłowością. Do ich przygotowania bowiem wykorzystali m.in.: butelki, korki, tekturę, wytłaczanki, pojemniki po jogurtach, płyty CD, folię i sznurki. Pomysłowość projektujących stroje Rodziców mogłaby być inspiracją dla niejednych projektantów mody na całym świecie.

Na „wybiegu” świetnie spełnili się nasi Milusińscy w nowej roli modelek i modeli 🙂 Konkurs podobnie jak na profesjonalnych wybiegach przebiegał w bardzo miłej atmosferze, bez tremy, przy dźwiękach muzyki.

Joanna Wójcik

Proszę nacisnąć: czytaj więcej 🙂