Kreatywny przedszkolak – realizacja kwietniowego zadania/ Творчий дошкільник – реалізація квітневого завдання

Nasz zielnik grupa III. Wzbogacenie kącika przyrodniczego o własnoręczne posianie roślin to niezwykle ekscytujące doświadczenie. Dzięki temu zadaniu zrealizowaliśmy kolejny punkt z projektu Kreatywny Przedszkolak , w którym bierzemy udział od początku roku przedszkolnego  i kolejny raz pokazujemy nasze ekologiczne przedszkolne podejście!
Popatrzcie sami jak pięknie nam to wyszło! /
Наша гербарійна група III. Збагачувати куточок природи сіянням рослин вручну – надзвичайно захоплюючий досвід. Завдяки цьому завданню ми виконали ще один пункт із проекту «Креативний дошкільник», в якому беремо участь з початку дошкільного року і вкотре показуємо свій екологічний дошкільний підхід! Подивіться самі, як гарно у нас вийшло!
Dominika Gawlik-wychowawczyni grupy 3/Домініка Гавлік – викладач 3 групи