Nowy sanitariat zewnętrzny 😀

Szanowni Państwo,

miło jest mi poinformować, że został zakończony remont sanitariatu zewnętrznego dla naszych Milusińskich. Nowoczesna toaleta będzie służyć dzieciom podczas ich pobytu w ogrodzie przedszkolnym. Zakres prac remontowych toalety obejmował roboty rozbiórkowe, malowanie, wymianę toalety, umywalek wraz z bateriami i akcesoriami łazienkowymi, remont posadzki i wymianę płytek.

W sierpniu planowany jest kompleksowy remont ostatniej łazienki dla dzieci (gr. 3) oraz doposażenie w sprzęt jordanowski ogrodu przedszkolnego. To wszystko zawsze z myślą o naszych Milusińskich!

Serdecznie dziękuję PRZYJACIOŁOM NASZEGO PRZEDSZKOLA –  Panu Przewodniczącemu Tomaszowi Daros oraz Zarządowi Rady Dzielnicy I Stare Miasto za sfinansowanie kolejnego remontu w Kubusiowym Przedszkolu.

Z poważaniem,
   Joanna Wójcik