Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego “Jesień wokół nas”

Szanowni Państwo, Kochane Przedszkolaki!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu plastycznego dla dzieci z krakowskich przedszkoli „Jesień wokół nas”. Konkurs został zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 45 im. Kubusia Puchatka w Krakowie pod patronatem Rady Dzielnicy I Stare Miasto. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej tytułem Konkursu.

Z prawdziwą radością informujemy, że na Konkurs wpłynęły 74 prace.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za wspaniałe pomysły i zaangażowanie! Prace konkursowe oceniane były przez Komisję Konkursową w dwóch kategoriach wiekowych zgodnie z następującymi kryteriami:

– zgodność pracy z tematem, estetykę wykonanych prac, oryginalność, pomysłowość, samodzielność w wykonaniu pracy, walory artystyczne jak: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania.

Poniżej przedstawiamy LAUREATÓW KONKURSU wraz Z WYRÓŻNIONYMI DZIEĆMI oraz ZAPROSZENIE na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Z poważaniem,