Spotkanie z Panią Danusią i Panią Wiesią

Dzisiaj tj.30 grudnia br. dzieci z grupy pierwszej i drugiej miały okazję spotkać się i porozmawiać z Panią kucharką Wiesławą i Panią intendentką Danutą.

Pani kucharka przybliżyła dzieciom w przystępny sposób czym się zajmuje, gdzie możemy ją spotkać oraz jak wygląda strój kucharki. Pani intendentka, która ustala jadłospisy, podkreśliła, że śniadania, obiady i podwieczorki są urozmaicone, bogate w warzywa, owoce, produkty mleczne i witaminy, które mają bardzo duże znaczenie dla zdrowia dzieci. Pani kucharka i intendentka stwierdziły, że bardzo się starają, aby przygotowane w przedszkolu posiłki były smaczne i zdrowe. Znakomicie odgadywały również zagadki słowne o owocach i warzywach. W drugiej części spotkania dzieci miały okazję samodzielnie narysować swój ulubiony zdrowy posiłek. Dziękujemy za interesujące spotkanie!

Joanna Wójcik