ŚWIĘTO FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ – PAMIĘTAMY!/СВЯТО ПРАПОРА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА – ПАМ’ЯТАЙМО!

Szanowni Państwo,  Kochane Przedszkolaki!

W poniedziałek 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.  W Kubusiowym przedszkolu święto to obchodzić będziemy 4 maja.  W tym dniu prosimy o przygotowanie dzieciom stroju biało-czerwonego.

Gorąco zachęcam rodziców z dziećmi do wykonania dowolną techniką flagi polski i przesłania nam zdjęcia, na którym będziecie trzymać własnoręcznie wykonaną  flagę. Wszystkie zdjęcia zostaną zamieszczone na naszej stronie przedszkolnej.  Wspólnie pokażmy nasz szacunek do symboli narodowych oraz wyraźmy miłość do naszej  ojczyzny.

Zdjęcia proszę wysyłać do dnia 29 kwietnia br. (piątek) na adres: p45@mjo.krakow.pl

Z poważaniem,
Joanna Wójcik
Dyrektor Przedszkola

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Пані та панове, шановні дошкільнята!

У понеділок, 2 травня, ми відзначаємо День прапора Республіки Польща. Відзначатимемо це свято в садочку Кубуся 4 травня. У цей день приготуйте дітям біло-червоне вбрання. Я настійно закликаю батьків з дітьми зробити польський прапор будь-якою технікою або укр та надіслати нам фото, на якому ви будете тримати власний прапор. Усі фотографії будуть розміщені на сайті нашого дошкільного закладу. Давайте разом проявимо нашу повагу до національних символів і виявимо любов до рідного краю.

Просимо надсилати фотографії до 29 квітня (п’ятниця) за адресою: p45@mjo.krakow.pl

З повагою,
Джоанна Войчик