Szkoła dla Rodziców Kubusiowego Przedszkola

W czwartek 11 kwietnia br. w przedszkolu odbyła się II część szkolenia dla rodziców  w ramach Szkoły dla Rodziców Kubusiowego Przedszkola.

Spotkanie zatytułowane było: Na co rodzic powinien zwrócić uwagę, na różnych etapach rozwoju dziecka? – podejście praktyczne. Specjaliści mgr Marta Falińska – pedagog specjalny oraz Pani mgr Joanna Gawłowska – Stąpor  – neurologopeda, zaprezentowały rodzicom praktyczne ćwiczenia, zabawy, gry  z zakresu logopedii, pedagogiki i psychologii. Pani mgr Aleksandra Buciek – psycholog, przygotowała materiały  dla rodziców  z elementami psychoedukacji oraz praktycznych ćwiczeń z obszaru psychologii.

Proszę nacisnąć czytaj więcej….

Bardzo dziękujemy rodzicom za  liczne uczestnictwo  oraz czynny udział w szkoleniu. Pani Dyrektor Joannie Wójcik dziękujemy, za systematyczne doposażenie gabinetu specjalistów w pomoce dydaktyczne i edukacyjne.

mgr Joanna Gawłowska – Stąpor i mgr Marta Falińska