Wyniki wewnątrzprzedszkolnego rodzinnego konkursu “Mój pierwszy zielnik”

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że wewnątrzprzedszkolny konkurs rodzinny  „Mój pierwszy zielnik”, po długich i burzliwych debatach komisji konkursowej, został rozstrzygnięty.

W dniu 29.10.2021 r. odbyły się obrady  komisji konkursowej w składzie:

Pan Tomasz Daros – Przewodniczący Rady Dzielnicy I Stare Miasto– przewodniczący jury

Pani Anna Kubieniec–leśnik – członek

Pani Katarzyna Migocka – nauczyciel biologii i chemii SP 22 z oddziałami integracyjnymi – członek

Regulamin przewidywał przyznanie 3 nagród ( I , II i III miejsca), jednak odpowiedź dzieci i ich rodziców na konkurs przerosła moje i jury oczekiwania (wpłynęło 37 prac) , dlatego przyznano dodatkowo, aż 12 wyróżnień!

Jury dokonało oceny prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych oraz zaangażowania w samodzielne pozyskiwanie okazów zielnikowych.

Wybór nie był łatwy, ale udało się wyłonić zwycięzców.

Jestem pełna podziwu za wkład i staranność wykonania konkursowych zielników. Laureatom, wyróżnionym, wszystkim dzieciom i ich rodzicom biorącym udział w konkursie serdecznie gratuluję.  Rodzicom dziękuję za pomoc, zaangażowanie i współpracę. Oficjalne rozdanie nagród oraz dyplomów dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie,  odbędzie się 5 listopada br. o godz. 10.30 w obecności komisji konkursowej.

Joanna Wójcik