Piknik Rodzinny – przeżyjmy to jeszcze raz! / Сімейний пікнік – давайте переживемо це знову!

Drogie Dzieci i Rodzice!
Już jest za nami jedno z najważniejszych wydarzeń naszej przedszkolnej społeczności!
Piknik Rodzinny pod hasłem  “.. z Rodziną mi najlepiej” był pełen wzruszeń w trakcie występu artystycznego każdej grupy oraz pełen różnorodnych atrakcji zapewniających świetną zabawę w gronie najbliższych!
(Kąciki tematyczne: Moda Rodzinna, Rodzinne Inspiracje, Rodzinna Fotobudka, Artystyczny Dom oraz Rodzinne Hobby,
spotkania i zabawy z przedstawicielami służ mundurowych Policji, Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej,
dmuchanych zamków i przepysznej Domowej Kawiarenki).
Przygotowań do występu i całego wydarzenia było bardzo dużo.
We współpracy z Radą Rodziców (i nie tylko!) oraz wszystkimi pracownikami naszej placówki – udało nam się wpisać po długiej przerwie znów w karty kalendarza imprez i uroczystości Naszego Kubusiowego Przedszkola.
Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc, cieszymy się na wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok!
Zapraszamy do cofnięcia się w czasie i przeżycia tych miłych i ciepłych chwil jeszcze raz!

Шановні діти та батьки!
Одна з найважливіших подій нашої дошкільної громади вже позаду!

Сімейний пікнік під гаслом «..з моєю сім’єю найкраще» був сповнений емоцій під час мистецького виступу кожної групи та насичений різноманітними атракціонами, які забезпечили чудову розвагу з вашими близькими!

Була велика підготовка до виступу та всього заходу.
У співпраці з Батьківською радою (і не тільки!) та всіма працівниками нашого закладу – після тривалої перерви ми знову змогли увійти в календар заходів та свят нашого садочка.

Дякуємо за вашу відданість і допомогу, ми з нетерпінням чекаємо на час разом і до зустрічі наступного року!

Запрошуємо вас повернутися в минуле і знову пережити ці приємні та теплі моменти!