Zabawy w gr.4/ Грати в ігри 4

Starszaki wykonały ostatnie zadanie z projektu “Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną”- Dzień Roweru.

Dzieci przypomniały sobie pozytywne aspekty jazdy na rowerze, poznały jego budowę oraz historię pierwszych rowerów Wiedzą, jak zachować się jeżdżąc rowerem po ścieżce rowerowej oraz jak dbać o swoje bezpieczeństwo i innych.

Czerwiec mija starszakom na zabawach w ogrodzie, na tworzeniu prac plastycznych oraz na przygotowaniach do ich ostatniego wielkiego wydarzenia-przedstawienia z okazji pożegnania przedszkola.

Старшаки виконали останнє завдання проекту «Шляхетно і здорово з мавпочкою Івоною» – День велосипеда.
Діти пригадали позитивні сторони велоспорту, ознайомилися з його будовою та історією появи перших велосипедів,
знають, як поводитися на велосипеді по велодоріжці, як дбати про свою та чужу безпеку.

Червень старші діти граються в саду, створюють картини та готуються до своєї останньої великої події – вистави
з нагоди прощання з дитячим садком.