Archiwum 11 listopada 2022

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 22 w grupie II.

Autorstwa Joanna Rebes dnia . Zamieszczony w Wydarzenia

W dniu 9 listopada 2022 roku w ramach projektu “Biało-czerwona dla przedszkolaka” odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Krakowie. Wspólnie z nimi rozmawialiśmy o naszych symbolach narodowych i o tym, jak należy zachowywać się podczas śpiewania hymnu i trzymania polskiej flagi.  Potem powiedzieliśmy wiersz W. Bełzy “Katechizm dziecka polskiego” i razem ze starszymi kolegami i koleżankami ułożyliśmy z kartek w naszych barwach narodowych flagę Polski. Nie mogło też zabraknąć wspólnej zabawy ruchowej, tym razem bawiliśmy się w “Biel i czerwień”. Na zakończenie wizyty uczniowie podarowali nam  biało-czerwone chorągiewki, które wykorzystamy podczas obchodów  Święta  Niepodległości.