… bo przecież marzenia się spełniają!

Każdy z nas ma marzenia, każdy z nas pragnie czegoś innego..

Dyrektorzy Przedszkoli oraz Nauczyciele pragną tego, by DZIECI czuły się jak najlepiej.

..aby w sposób harmonijny się rozwijały oraz pogłębiały swoje doświadczenia i wiedzę na temat otaczającego świata.

Marzenie Pani Dyrektor mgr Joanny Wójcik właśnie się spełniło!

a tym marzeniem była..

TABLICA MULTIMEDIALNA,

która daje niezwykłe możliwości przede wszystkim DZIECIOM, ale również Nauczycielom!

Emocje i ekscytacja sprawiły, że ten dzień stał się bardzo wyjątkowy 🙂

Oczywiście – radość nie opuszczała również naszych Kubusiowych Wychowanków!

Grupa IV miała możliwość jako pierwsza spróbować swoich sił w grach dydaktycznych oraz posłuchać ulubionych piosenek 🙂

Oczywiście to dopiero początek..

Ten niezwykły sprzęt jest mobilny, co daje możliwość wykorzystania we wszystkich grupach 🙂

Marzenia są po to aby je realizować!

Marzenia warto mieć, tym bardziej jeśli ich spełnienie wiąże się z dobrem DZIECI!

– dlatego Pani Dyrektor obiecała zrobić wszystko, aby w NASZYM przedszkolu pojawiła się kolejna taka tablica..

w celu ułatwienia pracy i zwiększenia dostępności każdej przedszkolnej grupie 🙂

Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego ale pełnego niezwykłych emocji filmiku przedstawiającego pierwsze chwile z nową tablicą w grupie IV!