Dziękujemy…

Szanowni Państwo,

chciałabym bardzo serdecznie podziękować  Wydziałowi Edukacji UMK za  wyróżnienie naszego przedszkola i możliwość uczestniczenia naszej społeczności przedszkola w pilotażu programu “Poznaję, doświadczam, wybieram…- wędrówka po świecie zawodów”.  Dzięki współpracy z Panią Kierownik WE Magdaleną Dudek, Panią Inspektor WE Kingą Nizioł, Panem Dyrektorem SPPP Marcinem Jurczenko, Dyrektorkami i Dyrektorami  przedszkoli, szkół podstawowych oraz  szkół technicznych i  branżowych, nauczyciele naszego przedszkola mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę oraz zdobyć  praktyczne umiejętności w przekazywaniu wiedzy związanej z preorientacją zawodową realizowaną wśród dzieci przedszkolnych. Natomiast nasze Przedszkolaki mogły zapoznać się  z wybranymi zawodami zaproponowanymi przez szkoły branżowe, rozwinąć własne zainteresowania oraz stymulować swoje pro-zawodowe marzenia.

Z poważaniem,
Joanna Wójcik