Majowe aktywności w gr. 4/ Травневі заходи в групі 4

Koniec maja mija w grupie 4 bardzo aktywnie. Dzieci wykonały przedostatnie zadanie z projektu “Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną”. Tym razem był do Dzień dobrych uczynków. Wspólnie stworzyliśmy Drzewo dobrych uczynków. Każde dziecko przykleiło na drzewku serce z wymyślonym przez siebie uczynkiem, który postara się zrealizować w najbliższym czasie. Maj, to również święto naszych kochanym mam. Z tej okazji dzieci wykonały specjalne prezenty. Efekty ich pracy rodzice będą mogli podziwiać już w najbliższy piątek, w trakcie trwania Rodzinnego Pikniku. Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy wszystkiego najlepszego!

Кінець травня дуже активний у 4 групі. Діти виконали передостаннє завдання проекту «Шляхетно і здорово з мавпочкою
Івоною». Цього разу до Дня добрих справ. Разом ми створили Дерево добрих справ. У кожної дитини до дерева приклеєне
сердечко з вигаданою нею справою, яку вони намагатимуться здійснити найближчим часом.
Травень також свято наших улюблених мам. З цієї нагоди діти зробили особливі подарунки. Батьки зможуть помилуватися
результатами своєї роботи вже цієї п’ятниці, під час Сімейного пікніка. Бажаємо всього найкращого всім мамам і татам!