Maleństwa i Kicia Kocia mówią: „DZIEŃ DOBRY”

Szanowni Państwo,

miło mi poinformować , że nasze najdzielniejsze Maleństwa wykonały kolejne zadania  w ramach ogólnopolskiego projektu pt. ,, Z KICIĄ KOCIĄ MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY”.

Najpierw rozmawialiśmy w jakich sytuacjach należy używać pozdrowień. Kiedy pozdrawiamy i mówimy „Dzień dobry”, a kiedy „Cześć”. Wspólnie ustaliliśmy nasze Kiciowo- Maluszkowe powitanki.  Teraz wchodząc do sali oraz podczas pożegnania Milusińscy sami decydują indywidualnie w jaki sposób przywitają się i pożegnają idąc do domu. Poznali też nową piosenkę „Dzień dobry”.  Na zakończenie Maluszki samodzielnie wykonały piękną pracę przestrzenną – Kicię Kocię.

Już niedługo przed Maluszkami następne zadnia i kolejna fotorelacja z wykonanych zadań 😊

Joanna Wójcik